Mājaslapu izveide ēdināšanas uzņēmumiem

Mājas lapu un interneta veikalu izveide kafejnīcai, bistro, restorānam, ēdienu piegādes uzņēmumam vai cita veida ēdināšanas uzņēmumiem. Vairāku gadu pieredze, profesionāla pieeja, uz rezultātu orientēti web risinājumi!

sākumlapa restorāna mājaslapai

Aizpildiet pieteikumu un saņemiet piedāvājumu tuvākajā laikā!

  Kādēļ izvēlēties mūs mājaslapas izveidei?

  Neatkarīgi no tā, vai Jums ir liels uzņēmums vai jaunuzņēmums, izvēloties sadarbību ar mums, Jūs iegūsiet interaktīvu un SEO draudzīgu mājaslapu. Mūsu mājaslapu izveides speciālisti un izstrādātāji vienmēr iedziļinās katrā projektā un nodrošina maksimālo iespējamo rezultātu, lapas veiksmīgai darbībai.

  Caurspīdīgas cenas

  0 100%

  10 gadu pieredze

  0 10g.

  Viegla sadarbība

  0 100%

  Ātra reakcija

  0 100%

  Klientu atsauksmes par mājaslapu izveidi

  Paldies majaslapuizveide.lv par super vieglo sadarbību mājaslapas izstrdes laikā un izveidoto apmācību portāla izveidi maniem online kursiem! Tagad man vairs nav jāizmanto kādas citas mājaslapas, kursu realizēšanai.

  M. Zaļkalna Mārketinga speciāliste

  Tiešām milzīgs paldies Jums par ieguldīto laiku un tik detalizētu izpēti un par sniegtajmām atbildēm! Vēlos atzīmēt Jūsu pretim nākšanu un profesionalitāti. Sadarbība bija veiksmīga, viegla un gala produkts ir ļoti kvalitatīvs.

  K.Belēvičs Uzņēmuma vadītājs

  Pateicoties Jums mūsu mājaslapa ir pirmajā vietā Googlē pēc vairāk nekā 10 mums būtiskiem atslēgvārdiem. paldies par sadarbību!

  A. Pētersons Vadītājs

  Paldies par tik ātru un profesionālu mūsu mājaslapas problēmu novēršanu. Bijām vērsušies iepriekš pie citiem izstrādātājiem, taču neviens nevarēja palīdzēt, līdz vērsāmies pie Jums un viss tika atrisināts pāris dienu laikā.

  P. Vilce Projektu vadītājs

  Pēc mājaslapas dizaina pārveides, ko veica mājaslapuizveide.lv speciālists, mūsu mājaslapa burtiski lido. Un konversiju skaits ir palielinājies 2,7 reizes. Ieguldījums tik tiešām bija tā vērts!

  R. Muceniece Projektu vadītājs

   Mājaslapu izveides cenas

   Mājaslapu izveides cenas sākot no 400 eiro! Izdevīgi un pieejami mājaslapu izveides pakalpojumi!

   Akcija

   Reklāmas piezemēšanās lapas

   600 € no 400 € + PVN
   Akcija

   Mājaslapas izveide

   1200 € no 800 € + PVN
   Akcija

   Biznesa mājaslapas izveide

   1800 € no 1200 € + PVN

   Jau gatava mājaslapa 24 stundu laikā!

   Un tas viss tikai 400 eiro + PVN