Iegādājies mājaslapas domēnu vai hostingu pie uzticamiem partneriem!

Ad - Web Hosting from SiteGround - Crafted for easy site management. Click to learn more.

Bieži uzdots jautājums ir kur pirkt domēnu vai hostingu, līdz ar to šeit jūs atradīsiet populārākos un uzticamākos hostinga un domēna pakaplojumu sniedzejus, kur varat arī iegadāties šos pakalpojumus. Spied šeit vai klinkšķini uz zemāk norādīto pakalpojumu sniedzēju logo, lai iegādātos kādu no sevis izvēlētiem domēna vārdiem vai arī vēlaties iegādāties kādu no hostinga plāniem. SiteGround vai Flokinet ir vieni no stabilākajiem pakalojuma sniedzējiem jūsu mājaslapai vai kādam citam IT projektam, sākot no domēna iegādes un beidzot ar hostinga un servera pakalpojumiem. Ja vēlaties iegādāties vietējo Latvijas hostingu, tad iesakām NANO, kur ir iespēja iegādāties gan mājaslapas domēna vārdus, gan arī hostingu, spied šeit lai iegādātos vai spied uz NANO logo. Zemāk atradīsi hostinga veidus, plānus un instrukcijas kā iegādāties domēnu un hostingu vai arī spied šeit lai reģistrētos jaunajam hostingam. Pie mums atradīsi vienmēr visizdevīgākos piedāvajumus par izdevīgām cenām, kas nodrošinās jūsu projektu attīstību un efektivitāti.

1. Izveidojiet savu vietni dažu minūšu laikā ar Flokinet hostingu! Spied šeit lai iegādātos Flokinet hostingu
Flokinet koplietojamā hostinga serveri ir konfigurēti ar Softaculous, automātiskās instalēšanas rīku, vai arī varat izvēlēties cPanel WP Toolkit ātrai WordPress pārvaldībai.

Izvēlieties kādu no mūsu koplietošanas mitināšanas opcijām ar lieku SSD krātuvi un neierobežotiem domēniem, e-pasta kontiem vai apakšdomēniem.

Hostinga funkcijas, kas padara Flokinet koplietojamo hostingu lielisku!

Tikai SSD mitināts
SSD veiktspēja ir daudz augstāka nekā vidējam HDD ar līdz pat 5x lielāku joslas platumu, 1000x lielāku I/O veiktspēju un 300x ātrāku reakcijas laiku. Jūsu lietojumprogrammas darbosies lielā ātrumā neatkarīgi no tā, vai tagad jums ir daudz skriptu zvanu vai augstas izšķirtspējas attēlu!

Bezmaksas SSL sertifikāts
Automātiski SSL sertifikāti visiem domēniem, ko nodrošina Let’s Encrypt. Augstas drošības ugunsmūris un brutālā spēka aizsardzība ar automātisku drošības skenēšanu ar ImmunifyAV+ un ClamAV. Tiklīdz jūsu DNS ir izplatīts un tiek atrisināts mūsu serverī, jūsu SSL būs gatavs 24 stundu laikā.

SSH piekļuve
SSH savienojums nodrošina tiešu piekļuvi un nodrošina daudz vienkāršāku lietojumprogrammu failu pārvaldību. Varat palaist skriptus un tieši pārraudzīt savu lietojumprogrammu.

cPanel® vadības panelis
Mēs piedāvājam labāko kontroles un pārvaldības rīku, kurā varēsiet pārvaldīt savus domēnus, e-pasta adreses, FTP/SSH, dublējumus, datu bāzes, NodeJS, vairākas PHP versijas un konfigurācijas.

Flokinet nodrošina bezmaksas migrāciju, ja izmantojāt cPanel ar iepriekšējo pakalpojumu sniedzēju. Flokinet koplietojamā mitināšana ir aprīkota arī ar Softaculous automātisko instalētāju, kas nodrošina skriptus, lai viegli instalētu tādu programmatūru kā WordPress.

DDoS aizsardzība
Rumānijā, Islandē un Nīderlandē
Jūsu vietni aizsargās DDoS filtrs ar aptuveni 1210 gb/s iespējām, nodrošinot vienu no tirgū labākajām DDoS aizsardzības iespējām.

Neierobežoti domēni
Flokinet neierobežo pievienojamo domēnu, izmantojamo e-pasta kontu vai apakšdomēnu skaitu. Satiksme netiek mērīta, tāpēc jūs varat izmantot tīkla joslas platumu visu laiku.

Shared Hosting pakalpojums ir tiešsaistes vide ar visām nepieciešamajām funkcijām, kas ir gatava mitināt jūsu vietni, e-pastu un datu bāzes. Vides pamatā ir serveris, kuru koplieto citi izolēti klienti ar līdzīgiem hostinga plāniem. Šīs vides robežas nosaka dažādas hostinga paketes, kas pieejamas Flokinet klientu zonā.

Šis pakalpojums ir lētākais un vienkāršākais veids, kā iegūt projektu tiešsaistē, izmantojot ļoti plašu saderīgu lietojumprogrammu klāstu.

Flokinet koplietojamā mitināšanas pakalpojuma funkcijas ietver:

Neierobežoti domēni
FTP piekļuve ar vairāku kontu pārvaldību
E-pasts
Dublēšana, izmantojot CPanel un JetBackup
MySQL datu bāzes
DNS pārvaldība
SSH/termināla piekļuve
ImunifyAV
Mod_security pārvaldība
Vienai vietnei ir pieejamas vairākas PHP versijas
JS/Python/Ruby Apps Suppocaveatsrt
Softaculous lietojumprogrammu pārvaldība un WordPress rīkkopa, izmantojot CPanel, ir dažas no galvenajām funkcijām.
Flokinet dalītā mitināšanas pakalpojumu pamatā ir cPanel & WHM, kas ir bijusi nozares vadošā tīmekļa mitināšanas platforma jau vairāk nekā 20 gadus, nodrošinot izcili stabilu pakalpojumu ar ļoti draudzīgu apkalpošanu.

Vai arī izvēlies brīvību ar VPS serveriem!

Īpaša servera brīvība,
tikpat lēts kā dalīts hostings!
Mūsu VPS ļauj jums izveidot ideālu vidi
jūsu pieteikums! Izbaudiet operētājsistēmas izvēli,
bezmaksas DDoS aizsardzība un citas mūsu iespējas un rīki.

Virtuālā privātā servera funkcijas

Tikai SSD/NVMe mitināšana
NVMe un uzņēmuma SSD veiktspēja ir pārāka par standarta SSD un daudz augstāka par jebkuru HDD, ar 5x lielāku joslas platumu, 1000x lielāku I/O veiktspēju un 300x ātrāku reakcijas laiku.
Lielākajā daļā vietu jau tiek izmantota U.2 un PCI-e NVMe uzņēmuma krātuve, kas nodrošina vēl lielāku veiktspēju.

Augstas veiktspējas tīkls
Jūsu tīkla savienojums mums ir prioritāte, tāpēc mēs neskopojam, kad runa ir par peering un tīkla infrastruktūras izmaksām. Virtualizācijas mezgliem standartā ir 10/20 Gbitu savienojamība, savukārt mēs nodrošinām optimālu maršrutēšanu, kur vien iespējams.

Uzticams un ārzonas
FlokiNET nepārtraukti aug jau 10 gadus. Mēs esam CPanel pilnvarotais partneris, RIPE biedrs un ISNIC biedrs. Mūsu ārzonas mitināšana nodrošina jums lielāku privātumu un aizsardzību pret cenzūru, vienlaikus sasniedzot lielākos jums nepieciešamos tirgus.

Pakalpojuma atteikuma mazināšana
Islandē, Nīderlandē un Rumānijā mēs nodrošinām DDoS filtrēšanu ar iespējām, kas lielākas par 1Tbps, nodrošinot jums vienu no labākajām DDoS aizsardzības iespējām tirgū (OSI) slāņiem.

Vadības panelis
Jūsu rīcībā ir lielisks VPS attālās konsoles rīks, kas sniedz jums kontroli pār savu VPS pat bezsaistē. Tur jūs varat atsāknēt, instalēt Linux, piekļūt attālajai konsolei utt.

Saknes piekļuve
Jūs būsiet vienīgais, kam būs pilnīga kontrole pār jūsu serveri! Mēs nesaglabājam nekādas piekļuves vai aizmugures durvis, lai uzraudzītu vai piekļūtu jūsu datiem.

VPS vai virtuālais privātais serveris ir mitināšanas pakalpojums, kura pamatā ir emulēta servera aparatūra. Šajā vidē jūs saņemat statisku IPv4 + /64 IPv6 kopā ar rīkiem, lai kontrolētu sāknēšanu, pievienotu ISO un izveidotu dublējumus. Tas ir gatavs Linux instalēšanai un konfigurēšanai

Ņemiet vērā, ka šis pakalpojums tiek nodrošināts bez lietojumprogrammām, piemēram, HTTP serveriem, datu bāzēm utt. Tie ir jāinstalē un jākonfigurē jums atbilstoši jūsu projekta vajadzībām.

VPS ir nākamais solis no koplietotā hostinga kontiem, un tas ir paredzēts klientiem, kuri meklē:

  • vairāk apstrādes resursu
  • kontrolēt daudzus citus sava servera aspektus
  • nodrošinot viņu datu lielāku aizsardzību
  • lietojumprogrammu konfigurēšana/instalēšana pēc tehniski
  • nepieciešamajiem bez tehniskiem ierobežojumiem. 

Siteground hostings

2. Zemāk esam sagatavojuši dažus ekrānuzņēmumus, kurus varat izmantot lai reģistrētos SiteGround hostingam. Spied šeit, lai iegādātos SiteGround hostingu

1. darbība: izvēlieties mitināšanas plānu
Vietnei SiteGround ir trīs plāni, un ikviens var parakstīties par jebkuru no tiem ar lielu atlaidi, izmantojot jūsu saistītā saiti. Ir arī labi sniegt auditorijai vispiemērotākā plāna ieteikumu:

Starta plāns ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuriem ir viena vietne un kuri tagad sāk darbu.

GrowBig plāns ir lielisks cenas un kvalitātes attiecību piedāvājums, ieskaitot iespēju vairākām vietnēm un Ultrafast PHP, kas ievērojami uzlabo vietnes ātrumu.

GoGeek plāns ir ideāli piemērots cilvēkiem ar e-komerciju un lielākām vietnēm vai sarežģītākām izstrādes vajadzībām, piemēram, vairāk servera resursu un GIT integrāciju.

Siteground hostings jūsu mājaslapai

2. darbība: izvēlieties domēna nosaukumu
Klienti var izvēlēties iegādāties jaunu domēnu vai reģistrēties ar esošu domēnu. Mēs piedāvājam plašu domēna paplašinājumu klāstu par lieliskām cenām.

2. darbība: izvēlieties domēna nosaukumu
Klienti var izvēlēties iegādāties jaunu domēnu vai reģistrēties ar esošu domēnu. Mēs piedāvājam plašu domēna paplašinājumu klāstu par lieliskām cenām.

3. darbība. Pārskatiet un aizpildiet pasūtījumu
Atšķirībā no daudziem citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, mūsu reklamētā atlaide attiecas uz jebkuru no sākotnējiem periodiem, kas izvēlēti reģistrācijas procesā. Iespēja saņemt zemo cenu viena gada periodā ir fakts, kas ievērojami palielina reklāmguvumu skaitu salīdzinājumā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem, kur zemākā mēneša cena ir spēkā tikai visilgāk. Tāpēc šī fakta izcelšana var ievērojami palielināt jūsu reklāmguvumu skaitu.

Iespēja saņemt zemāko hostinga cenu Siteground

3. NANO- Latvijas lielākais un labākais hostings! Spied šeit lai iegādātos NANO hostingu

Šeit atradīsi NANO hostinga plānus un cenas, klikšķini uz attēla un izvēlies sev piemērotako:

NANO klienti sagaida, ka viņu lapas, e-pasti un serveri strādās nepārtraukti. Lai to nodrošināt, NANO nodrošina:

Mūsdienīgs datu centrs ar rezerves sistēmām.

24/7 datu centra un serveru uzraudzība ar personālu uz vietas.

Ugunsmūris ar DDoS aizsardzību.

Vairāki rezerves sakaru kanāli ar pieslēgumiem pie pasaules operatoriem un trafika apmaiņas punktiem.

Automātiskā ikdienas rezerves kopēšana.

Nepārtrauktās elektrobarošanas sistēma ar ģeneratoriem un vairākiem elektroievadiem.

NANO piedāvā domēnu reģistrāciju vairāk nekā 50 zonās.

Izvēlies sev piemērotako un apsveicam ar jaunā domēna vai hostinga iegādi!