Privātuma politika

Kas mēs esam?

Mūsu vietnes adrese ir: https://majaslapuizveide.lv. Un mēs esam mājaslapu izveides uzņēmums, kas sniedz mājaslapu izveides un uzturēšanas pakalpojumus.

Sīkdatnes

Ja jūs apmeklēsiet pierakstīšanās lapu, mēs iestatīsim īslaicīgu sīkdatni, lai noteiktu vai jūsu pārlūkprogramma atbalsta sīkdatnes. Šī sīkdatne neuzglabā privātu informāciju un tā tiks atmesta, kad aizvērsiet pārlūkprogrammu. Kad jūs pierakstāties, mēs uzstādīsim vairākas sīkdatnes, lai saglabātu pierakstīšanās informāciju, kā arī ekrāna iestatījumus. Pierakstīšanās sīkdatnes saglabājas divas dienas un ekrāna opciju sīkdatnes saglabājas vienu gadu. Ja pierakstoties izvēlaties “atcerēties mani” opciju, pierakstīšanās pastāvēs divas nedēļas. Izrakstoties no konta, pierakstīšanās sīkdatnes tiks noņemtas.

Iegultais saturs no citām mājaslapām

Mūsu mājaslapa var saturēt iegultu saturu (piemēram, video un attēlus.). No citām mājaslapām iegultais saturs darbojas tā pat, it kā apmeklētājs būtu apmeklējis šīs citas vietnes. Šīs vietnes varētu apkopot datus par jums, varētu izmantot sīkdatnes, varētu iegult trešo pušu izsekošanas līdzekļus, kā arī varētu novērot jūsu veiktās darbības ar iegulto saturu, tostarp arī tad, ja jums ir konts un jūs esat pierakstījies tajā vietnē.

Ar ko mēs dalāmies ar jūsu datiem

Mēs izmantojam Google Analytics, lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājas lapā un attīstītu to.

Tiesības

Jūs variet nosūtīt mums pierasījumu ar lūgumu dzēst visu Jūsu personas datus, ko glabājam par Jums. Tas neattiecas datus, kurus mums ir pienākums glabāt administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos. Pieprasījumu variet sūtīt uz e-pastu: info@majaslapuizveide.lv

Kas mēs esam?