Par mums​

Profesionālu mājas lapu izveide par saprātīgu cenu!​

Mūsu galvenā darbības joma ir mājaslapu izveide. Mūsu komandā ir pieredzējuši programmētāji un dizaineri, kas mīl savu nodarbošanos, un ar prieku sāk katru darba dienu!

Aizpildiet pieteikumu un saņemiet piedāvājumu jau tuvākajā laikā!

  Klientu atsauksmes par mājaslapu izveidi

  Uzticiet mājas lapas vai interneta veikala izstrādi mūsu profesionāļiem, un Jūs būsiet patīkami pārsteigti, cik raiti un plūstoši noritēs mūsu sadarbība. Mums ir pārbaudīta un gadiem izstrādāta pieeja, kas fokusējas uz termiņu ievērošanu, kvalitāti un klientu apmierinātību. 

  Paldies majaslapuizveide.lv par super vieglo sadarbību mājaslapas izstrdes laikā un izveidoto apmācību portāla izveidi maniem online kursiem! Tagad man vairs nav jāizmanto kādas citas mājaslapas, kursu realizēšanai.

  M. Zaļkalna Mārketinga speciāliste

  Tiešām milzīgs paldies Jums par ieguldīto laiku un tik detalizētu izpēti un par sniegtajmām atbildēm! Vēlos atzīmēt Jūsu pretim nākšanu un profesionalitāti. Sadarbība bija veiksmīga, viegla un gala produkts ir ļoti kvalitatīvs.

  K.Belēvičs Uzņēmuma vadītājs

  Pateicoties Jums mūsu mājaslapa ir pirmajā vietā Googlē pēc vairāk nekā 10 mums būtiskiem atslēgvārdiem. paldies par sadarbību!

  A. Pētersons Vadītājs

  Paldies par tik ātru un profesionālu mūsu mājaslapas problēmu novēršanu. Bijām vērsušies iepriekš pie citiem izstrādātājiem, taču neviens nevarēja palīdzēt, līdz vērsāmies pie Jums un viss tika atrisināts pāris dienu laikā.

  P. Vilce Projektu vadītājs

  Pēc mājaslapas dizaina pārveides, ko veica mājaslapuizveide.lv speciālists, mūsu mājaslapa burtiski lido. Un konversiju skaits ir palielinājies 2,7 reizes. Ieguldījums tik tiešām bija tā vērts!

  R. Muceniece Projektu vadītājs