Mājaslapu izstrāde

Mājaslapu izveide ar pievienoto vērtību
Aizpildi pieteikumu un saņem atbildi dienas laikā!
  Mums ir svarīgi, lai Jūsu mājaslapa būtu kas vairāk kā vienkārša lapa!

  Neatkarīgi no tā, vai Jums ir liels uzņēmums vai jaunuzņēmums, izvēloties sadarbību armums, Jūs iegūsiet interaktīvu un SEO draudzīgu mājaslapu. Mūsu mājaslapu izveides speciālisti un izstrādātāji iedziļinās katrā projektā un nodrošina maksimālo iespējamo rezultātu, lapas veiksmīgai darbībai. Mēs izstrādājam mājaslapas, kas ir skaistas, ērtas un interaktīvas. Mums ir svarīgi, lai Jūsu mājaslapa būtu kas vairāk kā vienkārša lapa – lai tā sasniegtu komunikācijas mērķus ar Jūsu klientiem. Mums ir individuāla pieeja katram uzņēmumam un privātpersonai, kas vēršas pie mums pēc palīdzības mājaslapu izstrādē. 

  Ko par mums saka mūsu klienti

  M. Zaļkalna
  Read More
  Paldies majaslapuizveide.lv par super vieglo sadarbību mājaslapas izstrdes laikā un izveidoto apmācību portāla izveidi maniem online kursiem! Tagad man vairs nav jāizmanto kādas citas mājaslapas, kursu realizēšanai.
  K.Belēvičs
  Read More
  Tiešām milzīgs paldies Jums par ieguldīto laiku un tik detalizētu izpēti un par sniegtajmām atbildēm! Vēlos atzīmēt Jūsu pretim nākšanu un profesionalitāti. Sadarbība bija veiksmīga, viegla un gala produkts ir ļoti kvalitatīvs.
  A. Pētersons
  Read More
  Pateicoties Jums mūsu mājaslapa ir pirmajā vietā Googlē pēc vairāk nekā 10 mums būtiskiem atslēgvārdiem. Paldies par sadarbību!
  P. Vilce
  Read More
  Paldies par tik ātru un profesionālu mūsu mājaslapas problēmu novēršanu. Bijām vērsušies iepriekš pie citiem izstrādātājiem, taču neviens nevarēja palīdzēt, līdz vērsāmies pie Jums un viss tika atrisināts pāris dienu laikā.
  R. Muceniece
  Read More
  Pēc mājaslapas dizaina pārveides, ko veica mājaslapuizveide.lv speciālists, mūsu mājaslapa burtiski lido. Un konversiju skaits ir palielinājies 2,7 reizes. Ieguldījums tik tiešām bija tā vērts!
  Previous
  Next

  Kādēļ ieguldīt profesionālā mājaslapas izstrādē?

  Izvēloties profesionālu mājaslapu izstrādi, Jums ir iespēja palielināt reklāmguvumu līmeni, konkurētspēju un pozīcijas dabiskajos meklēšanas rezultātos Google. Šie faktori var būtiski un pozitīvi ietekmēt Jūsu uzņēmuma peļņu, tirgus daļu un attīstību.

  Reklāmguvums var būt no Jūsu klienta, kurš iegādājas produktu, ko pārdodat savā interneta veikalā, līdz lietotājam, kurš reģistrējas jaunumu saņemšanai Jūsu mājaslapā. Katram uzņēmumam reklāmguvums var būt individuāls. Neatkarīgi no konversijas mērķiem, profesionāli web dizaina un izstrādes pakalpojumi, var palīdzēt Jums sasniegt šos mērķus.

   

  Mūsdienās lielākā daļa reklāmguvumu ir saistīti ar aktivitātēm internetā. Piemēram, Jūs vēlaties palielināt apmeklējumu skaitu fiziskā veikalā. Izmantojot lokālo SEO vai Google Ads, to iespējams izdarīt. Jo lielākā daļa cilvēku meklē informāciju par veikaliem un jeb ko citu tieši internetā – Google meklētājā.

  Ja Jūsu mājas lapa ir novecojusi, nav pielāgota mobilajām ierīcēm un ir ar sliktu lietojamību, tas var atstāt sliktu pirmo iespaidu lietotājam. Šis pirmais iespaids veido ne tikai cilvēku viedokli par Jūsu uzņēmumu, bet arī viņu lēmumu, vai apmeklēt Jūsu veikalu, kafejnīcu vai ko citu, vai jāpērk jūsu produkts, un vai Jums var uzticēties.

  Ja Jums ir mājaslapa, kas ir intuitīva un mūsdienīga, Jūs varat radīt pozitīvu pirmo iespaidu Jūsu mājaslapas apmeklētājiem. Tas palielinās iespēju, ka lietotājs kaut ko iegādāsies no Jums, veiks zvanu vai pierakstīsies jaunumiem.

  Investējot profesionālā mājaslapas dizainā un izstrādē, Jums ir iespēja palielināt uzņēmuma klientu bāzi. Un klientu bāzes pieaugums ir atspēriena punkts uz panākumiem. Lielāka klientu bāze sniedz Jums priekšrocības attiecībā pret saviem konkurentiem.

   

  Mūsdienās lietotāji ir pieraduši pie labas lietojamības mājaslapās. Ja lietotājiem kaut kas nepatīk, nav ērti vai nav saprotami, lietotājs nekavējoties pamet lapu un meklē nākamo. Gandrīz 90 procenti lietotāju pēc sliktas mājaslapas lietojamības pieredzes pamet lapu un iepērkas pie konkurenta.

  Izmantojot profesionālus UX (lietotāju pieredzes) un dizaina pakalpojumus, Jūsu variet nodrošināt Jūsu vietnes lietotājiem vislabāko pieredzi. Mēs varam uzlabot Jūsu mājaslapas lietojamību un lasāmību visās ierīcēs – gan viedtālruņos, gan Desktop datoros, gan planšetdatoros, neatkarīgi no ekrāna izmēra.

  Mājaslapu izveide ir viens ieguldījumiem, kas sniedz lielu atdevi ilgtermiņā. Pēc mājaslapas dizaina pārveides reklāmguvumi var palielināties vairākas reizes. Ir daudz būtiskas nianses mājaslapā, kā piemēram, izkārtojums, Call to action pogu krāsa, izmērs, fonti un daudz, kas cits, kas būtiski ietkemē konversiju procentu mājaslapā. Dažreiz pietiek tikai ar nelielu profesionālu pieskārienu mājaslapai, lai krietni uzlabotu pārdošanas rezultātus mājaslapā.

  Cilvēki meklējot internetā paļaujas uz meklēšanu, lai atrastu to, ko viņi meklē, sākot no pakalpojumiem un beidzot ar produktiem. Google apstrādā vairāk nekā divus triljonus meklēšanas gadījumu gadā un 80 procenti lietotāju meklē Google meklētājā, kad viņiem kaut kas nepieciešams, neatkarīgi vai tā būtu zobuārstniecības klīnika vai kancelejas preces.

  Ja jūsu mājaslapa nav google meklēšanas rezultātu pirmajā lapā, lietotāji neatrod Jūsu lapu un neuzzin par Jūsu uzņēmumu. Tāpēc SEO ir būtiska tīmekļa mārketinga sastāvdaļa, kas veicina reklāmguvumu, pārdošanas apjomu un apmeklējuma statistikas pieaugumu.

  Izmantojot konkurētspējīgu SEO stratēģiju, vēršoties pie profesionāliem SEO speciālistiem, Jūs varat nodrošināt, lai Jūsu mājas lapa ierindotos pēc Jūsu biznesam atbilstošiem atslēgvārdiem vai meklēšanas vienumiem pēc iespējas augstāk meklēšanas rezultātos un arvien vairāk cilvēku uzzinātu par Jums. Tieši šādā veidā Jūs atradāt mūs, vai ne?

  Katram uzņēmumam ir tiešie konkurenti – un ir svarīgi, lai Jūsu uzņēmumam būtu konkurences priekšrocības. Moderna, lietotājam draudzīga un funkcionāla mājas lapa var ļaut Jums būt soli priekšā Jūsu konkurentiem!

  Jūsu uzņēmums var gūt labumu no tā, ka 89 procenti lietotāju iepērkas pie konkurenta pēc sliktas lietotāja pieredzes. Tas ir milzīgs ieguvums Jūsu biznesam, piedāvājot iespēju palielināt savu pārdošanas apjomu un tirgus daļu, vienkārši pārveidojot mājas lapu vai interneta veikalu.

  Ikviena uzņēmuma zīmols stāsta kādu stāstu. Lai šis stāsts būtu efektīvs, Jūsu zīmola stāstam ir jāizceļas citu vidu un to lieliski var panākt ar mājaslapas palīdzību. Jūsu mājaslapa ir Jūsu uzņēmuma seja online vidē, kas pauž Jūsu zīmola stāstu Jūsu klientiem. Uzņēmumam mājaslapa rada pirmo iespaidu uzņēmumam potenciālajiem klientiem un sadarbības partneriem. Lai Jūsu lapas apmeklētājiem sniegtu neaizmirstamu pirmo iespaidu par Jūsu zīmolu, ir svarīgi ieguldīt laiku un līdzekļus mājaslapas izstrādē. Ieguldot mājaslapas izstrādē un pēc tam tās attīstīšanā, Jūs nodrošināsiet to, ka Jūsu zīmols tiks atpazīts visā pasaulē.

  Jebkura uzņēmuma viens no uzdevumiem ir piesaistīt klientus un noturēt viņus. Pat ja Jums ir bezsaistes uzņēmums, kas nedarbojas online vidē, Jūsu potenciālie klienti vispirms meklēs informāciju internetā un meklēs Jūsu mājaslapu, lai iepazītos ar ar uzņēmumu pirms izlems par sadarbību ar Jums. Tādēļ ir svarīgi ieguldīt mājaslapas izveidē, lai Jūsu jaunie un patstāvīgie klienti varētu justies pārliecināti par Jūsu uzņēmuma klātbūtni ne tikai klātienē, bet arī interneta vidē.

  Ieguldot sava uzņēmuma mājaslapā, Jūs ne tikai iegūstat iespēju pārvaldīt izkārtojumu savā mājaslapā caur ērtu satura vadības sistēmu, bet arī iegūstat brīvību jebkurā brīdī pievienot vai dzēst jebkuru elementu vai funkcionalitāti atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Nodrošinot to, ka Jūsu klientiem tiek nodrošināta īpaši pielāgota pieredze mājaslapā, kas izveidota tā, lai apmierinātu tieši Jūsu uzņēmuma un Jūsu mājaslapas apmeklētāju vajadzības.

  Pielāgots mājaslapas dizains nozīmē, ka Jūsu mājaslapā būs vairāk tādu elementu, kas ir mērķēti uz Jūsu zīmola patieso mērķauditoriju. Ieguldot profesionālas mājaslapas izveidē, Jūs vienmēr varat paplašināt savas mājaslapas funkcionalitātes, uzņēmumam augot, pakāpeniski pievienojot vai dzēšot jebko, kas ir mājaslapā. Pielāgota mājaslapa sniedz Jums iespēju tiešsaistē sazināties ar lielāku potenciālo klientu skaitu, tādējādi palīdzot savam biznesam augt un gūt lielāku peļņu.

  Atšķirībā no uzņēmumiem, kuri strādā tikai klātienē un aktīvi nepozicionē sevi online vidē, uzņēmumam ar profesionāli un pareizi izveidotu mājaslapu ir iespēja sniegt informāciju saviem potenciālajiem klientiem jebkurā laikā, jo mājaslapa ir atvērta un pieejama 24 stundas diennaktī. Tas nsiedz iespēju jauniem Jūsu uzņēmuma klientiem atrast Jūsu uzņēmumu 24/7 un, turklāt no jebkuras vietas pasaulē, bez nepieciešamības fiziski doties pie Jums. Pielāgota mājaslapas izveide ļauj Jūsu zīmolam būt pieejamākam visiem Jūsu potenciālajiem klientiem, tādējādi palielinot klientu loku.

   

  Mājaslapu izstrādes pakalpojumi

  Pilna cikla mājaslapu izstrāde un dizains

  Tīmekļa vietnes izveide no nulles, ieskaitot prasību apkopošanu, dizainu, ieviešanu, kvalitātes nodrošināšanu, kā arī uzturēšanu un atbalstu.

  Mājaslapu izveide ar pievienoto vērtību

  Esošas mājaslapas pārveide

  Novecojusi mājaslapa? Varam veikt, esošās vietnes, tostarp visu datu, pārnešanu uz jaunu, modernu risinājumu ar viegli pārvaldāmu un atsaucīgu lietotāja saskarni. Kā arī veikt esošas mājas lapas uzlabošanu.

  Mājaslapu izveide ar pievienoto vērtību

  Web aplikāciju izstrāde un integrācija

  Mājaslapas integrācija ar pielāgotām sociālo tīklu lietotnēm, maksājumu risinājumiem, uzlabotu analīzi un citiem rīkiem, lai palielinātu lietotāju iesaisti.

  Mājaslapu izveide ar pievienoto vērtību

  SEO optimizācija

  Mājaslapas optimizācija ar mērķi iegūt pēc iespējas augstākas pozīcijas Google un citu meklētājservisu meklēšanas rezultātos.

  Mājaslapu izveide ar pievienoto vērtību

  Mājaslapu uzturēšana

  Mājaslapu uzturēšanas pakalpojumi, sākot no vietnes administrēšanas, beidzot ar atjauninājumu uzstādīšanu un tekošā stāvokļa monitorēšanu, lai nodrošinātu Jūsu mājas lapas nepārtrauktu darbību un veiktspēju.

  Mājaslapu izveide ar pievienoto vērtību

  Mobile first izstrāde

  Pielāgotas mājaslapas visu ekrāna izmēru mobilajiem tālruņiem un planšetdatoriem. Lietotņu izstrāde, kas piemērotas viedtālruņiem, kas mūsdienās ir populārākais interneta apmeklēšanas veids.

  Mājaslapu izveide ar pievienoto vērtību

  Bieži uzdotie jautājumi par mājaslapu izstrādi

  Tas cik ilgs laiks nepieciešams mājaslapas izveidei, ir atkarīgs no tā kāda mājaslapa tiek veidota. Standarta mājaslapas izveide divās vai trīs valodās ar 10-50 sadaļām aizņem no 3-6 nedēļām laika. Vienkārša mājaslapa ar dažām sadaļām un vienu valodu aizņem  līdz 2 nedēļām laika. Sarežgītāku mājaslapu izveide var aizņemt vairākus mēnešus.

  Lai uzsāktu mājas lapas izveidi, vispirms nepieciešams veikt vajadzību analīzi, un saprast Jūsu vēlmes. Pēc tam tiek sastādīta un saskaņota tehniskā specifikācija, pēc, kuras notiek līguma noslēgšana. Pēc līguma noslēgšanas, var uzsākt mājas lapas izstrādi. Ja Jums jau ir hostings (vieta,kur glabāsies mājaslapa), tad mums nepieciešamas pieejas hostingam. Ja hostinga nav, tad jāiegādājas hostings. Hostinga cenas ir sākot no dažiem eiro mēnesī. Sarežģītāku mājaslapu uzturēšanai var būt nepieciešami jaudīgāki un dārgāki hostinga pakalpojumi. Pirms mājaslapas izveides no Jūsu puses nepieciešami teksti mājaslapai, kā arī fotoattēli un/vai video, ja tādi Jums ir. Ja mājaslapa tiek veidota no jauna, nevis pārveidota, tad nepieciešams arī domēna vārds (mājaslapas nosaukums). Domēna vārdu iespējams iegādāties nic.lv vai pie hostinga sniedzēja.

  Mājaslapas izveide pie mums maksā sākot no 800 eiro. Ņemiet vērā, ka katra mājaslapa ir individuāla un precīzu cenu var noteikt tikai izrunājot plānotā projekta detaļas. Vairāk par cenām variet atrast sadaļā mājaslapu izveides cenas.

  Mājaslapas uzturēšanas cenas ir sākot no 50 eiro/mēnesī par vienu mājaslapu. Mājaslapas uzturēšana sevī iekļauj regulāru mājaslapas atjauninājumu uzstādīšanu un tās nepārtrauktas darbības nodrošināšanu. Pieejami arī mājaslapu uzturēšanas abonomenti, kas iekļauj satura pievienošanu mājaslapā (noteikts stundu skaits mēnesī).

  Hostings (vieta uz servera, kur tiks izvietota Jūsu mājaslapa) maksā sākot no pāris eiro mēnesī.

  Domēniem tiek noteikta gada maksa par domēna izmantošanu. Latvisko domēna vārdu cenas (.lv) ir ap 10-12 eiro gadā. Cita veida domēnu vārdu (.com, .eu, .me,  u.c.) cenas ir augstākas un var variēt.