Mājaslapu UX/UI dizains

Mājaslapu izveide ar pievienoto vērtību
Aizpildi pieteikumu un saņem atbildi dienas laikā!
  Pārdomāts UX dizains padara Jūsu mājas lapu unikālu un veiksmīgu

  Jūsu digitālais produkts var būt ļoti sarežģīts, bet tā dizainam jābūt maksimāli vienkāršam un saprotamam. Pārdomāts dizains var būt digitāla produkta veiksmes atslēga.

  Aizpildiet pieteikuma formu un sazinieties ar mums, ja vēlaties sadarboties ar komandu, kas ievēro termiņus, nodrošina pārdomātu un saprotamu projektēšanas procesu un gala rezultātu!

  Vairāk nekā 89% lietotāju pēc saskaršanās ar sliktu lietojamības pieredzi mājas lapā, pamet to un dodas pēc produktiem vai pakalpojumiem pie konkurentiem.

  Tādēļ lietotāju vajadzību un sāpīgo vietu atklāšana ir ļoti svarīga, lai rastu risinājumus lietotāju problēmām, un izstrādātu mājaslapu, kuru lietotāji, labprāt izmantos un atgriezīsies tajā atkārtoti. Veidojot UX dizainu, fokuss tiek likts uz lietotāju vajadzībām, radot viegli lietojamu, pievilcīgu, un efektīvu dizainu mājas lapai vai interneta portālam. Lietotāju vajadzības tiek noteiktas, balstoties uz izpēti un testēšanu.

  UX dizaina izveidē tiek optimizēts mājaslapas dizains ar mērķi radīt pozitīvu un neaizmirstamu pieredzi lapas apmeklētājiem. UX dizains var ietvert:

  Ko ietver UX dizains?