UX dizains

Pārdomāts UX dizains padara Jūsu mājas lapu unikālu un veiksmīgu. Jūsu digitālais produkts var būt ļoti sarežģīts, bet tā dizainam jābūt maksimāli vienkāršam un saprotamam. Pārdomāts dizains var būt digitāla produkta veiksmes atslēga.

Aizpildiet pieteikuma formu un sazinieties ar mums, ja vēlaties sadarboties ar komandu, kas ievēro termiņus, nodrošina pārdomātu un saprotamu projektēšanas procesu un gala rezultātu!

Aizpildiet pieteikumu un saņemiet piedāvājumu jau tuvākajā laikā!

  Lietotāju vajadzības priekšplānā

  Vairāk nekā 89% lietotāju pēc saskaršanās ar sliktu lietojamības pieredzi mājas lapā, pamet to un dodas pēc produktiem vai pakalpojumiem pie konkurentiem.

  Tādēļ lietotāju vajadzību un sāpīgo vietu atklāšana ir ļoti svarīga, lai rastu risinājumus lietotāju problēmām, un izstrādātu mājaslapu, kuru lietotāji, labprāt izmantos un atgriezīsies tajā atkārtoti. Veidojot UX dizainu, fokuss tiek likts uz lietotāju vajadzībām, radot viegli lietojamu, pievilcīgu, un efektīvu dizainu mājas lapai vai interneta portālam. Lietotāju vajadzības tiek noteiktas, balstoties uz izpēti un testēšanu.

  Klientu atsauksmes

  Paldies majaslapuizveide.lv par super vieglo sadarbību mājaslapas izstrdes laikā un izveidoto apmācību portāla izveidi maniem online kursiem! Tagad man vairs nav jāizmanto kādas citas mājaslapas, kursu realizēšanai.

  M. Zaļkalna Mārketinga speciāliste

  Tiešām milzīgs paldies Jums par ieguldīto laiku un tik detalizētu izpēti un par sniegtajmām atbildēm! Vēlos atzīmēt Jūsu pretim nākšanu un profesionalitāti. Sadarbība bija veiksmīga, viegla un gala produkts ir ļoti kvalitatīvs.

  K.Belēvičs Uzņēmuma vadītājs

  Pateicoties Jums mūsu mājaslapa ir pirmajā vietā Googlē pēc vairāk nekā 10 mums būtiskiem atslēgvārdiem. paldies par sadarbību!

  A. Pētersons Vadītājs

  Paldies par tik ātru un profesionālu mūsu mājaslapas problēmu novēršanu. Bijām vērsušies iepriekš pie citiem izstrādātājiem, taču neviens nevarēja palīdzēt, līdz vērsāmies pie Jums un viss tika atrisināts pāris dienu laikā.

  P. Vilce Projektu vadītājs

  Pēc mājaslapas dizaina pārveides, ko veica mājaslapuizveide.lv speciālists, mūsu mājaslapa burtiski lido. Un konversiju skaits ir palielinājies 2,7 reizes. Ieguldījums tik tiešām bija tā vērts!

  R. Muceniece Projektu vadītājs

   Ko ietver mājasalpas UX dizaina pakalpojumi?

   UX dizaina izveidē tiek optimizēts mājaslapas dizains ar mērķi radīt pozitīvu un neaizmirstamu pieredzi lapas apmeklētājiem. UX dizains var ietvert: