Interneta veikalu izstrāde

Interneta veikals, kas nes peļņu!

Interneta veikala izstrāde no nulles, kā arī Woocommerce, Prestashop, Magento, Opencart un uz citām tehnoloģijām balstītu interneta veikalu izstrāde. Mums ir pieredze dažāda laīmeņa interneta veikalu izstrādē, atradīsim piemērotāko tehnisko risinājumu atbilstoši Jūsu vēlmēm un iespējām.

Aizpildiet pieteikumu un saņemiet piedāvājumu interneta veikala izstrādei jau tuvākajā laikā!

  Kas ir svarīgākais interneta veikalu izstrādē?

  Interneta veikalu izstrāde ir e-veikala funkcionalitāšu izstrādes process, kas noteiks to, kā darbosies Jūsu interneta veikals, kā tiks apstrādāti maksājumi, kā tas mijiedarbosies ar lietotāju un kāds būs interneta veikala vizuālais izskats jeb dizains.

  Lai interneta veikala darbība būtu veiksmīga un tas nestu Jums peļņu, pirms tā izstrādes jāveic rūpīga analīze un jāizplāno no kā sastāvēs tieši Jūsu interneta veikals un kādas funkcionalitātes un dizains būs piemērotākais tieši Jūsu e-veikala mērķauditorijai. Lai gan līdzīgu produktu mēķauditorijas var būt līdzīgas, nav divu pilnīgi vienādu interneta veikalu – katras e-komercijas vietnes auditorija ir unikāla un ar savām atškirībām. Interneta veikala dizainam un funkcionalitātēm jābūt pielāgotām tā,lai piesaistītu Jums vēlamo mērķauditoriju.

  Izstrādājot interneta veikalu ir jāņem vērā vairāki faktori, tajā skaitā mājas lapas veiktspēja (piemēram, interneta veikala ātrums, pasūtījuma noformēšanas procesi, mērogojamība) un lietotāja pieredze.

  Lai sasniegtu uzstādītos mērķus, e-veikala izveidē jāizvēlas projektam piemēroti līdzekļi un funkcionalitātes. Tam nepieciešamas izpratne par to, kura e-komercijas sistēma būs vispiemērotākā tieši Jūsu interneta veikalam.

  Interneta veikalu izstrāde ir sarežgītāka par vienkāršas mājas lapas izveidi. E-veikalu izstrādē nepietiek tikai ar HTML un CSS. Nepieciešamas sarežģītākas tehnoloģijas, jo interneta veikalam jāspēj pieņemt maksājumi, tajā jābūt iespējai noformēt pasūtījumu, jābūt iespējai izveidot lietotāja profilu (personībo kabinetu), kurā lietotājs var redzēt savu pasūtījumu vēsturi un daudz ko citu.

  Interneta veikalu izstrādes pakalpojumi​

  Interneta veikalu izveide

  Interneta veikalu izveide

  Pielāgotu custom interneta veikalu izveide un citi e-komercijas risinājumi.
  SEO optimizācija

  SEO optimizācija

  Interneta veikalu SEO (Search Engine Optimization) optimizācijas pakalpojumi gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem. Interneta veikala pozīciju uzlabošana meklēšanas rezultātos (SERP).
  WooCommerce interneta veikalu izstrāde

  WooCommerce Interneta veikalu izveide

  Interneta veikalu izveide uz WordPress bāzes ar Woocommerce moduli.
  Prestashop interneta veikalu izveide

  Prestashop interneta veikalu izveide

  Interneta veikalu izveide uz Prestashop bāzes.
  Magento interneta veikalu izstrāde

  Magento interneta veikalu izstrāde

  Interneta veikalu izveide uz Magento bāzes.
  Opencart interneta veikalu izveide

  Opencart interneta veikalu izveide

  Interneta veikalu izveide uz Opencart bāzes.

  Kāda ir interneta veikala izstrādātāja loma interneta veikala izstrādē?

  Interneta veikala izstrādātāja loma ir būtiska, lai Jūsu online bizness gūtu panākumus. Mājas lapu izstrādātāji var izveidot interneta veikalu, kas būs ar ērtu navigāciju, pievilcīgu dizainu un atbilstošu interfeisu e-veikala apmeklētājiem vai gluži pretēji, izveidot tādu e-veikalu, kas nebūs tas labākais variants. 

  Interneta veikalu izstrādātāji veic gan back-end programmēšanas darbus, gan front-end (dizaina) izstrādi. Izstrādājot interneta veikalu, mēs:

  Funkcionalites, kas jāapsver, pirms interneta veikala izstrādes

  Interneta veikalam var būt daudz un dažādas funkcionalitātes. Tās ir atkarīgas no Jūsu online biznesa modeļa, Jūsu e-veikala mērķauditorijas un Jūsu biznesa vajadzībām. Ja esiet nolēmis atvērt savu interneta veikalu, tad pirms tā izstrādes, ieteicams sarakstīt visas “fīčas” jeb opcijas, ko vēlaties redzēt savā interneta veikalā. Vieglākais veids kā sākt ir iet no vispārīgām opcijām uz specifiskām, vispirms sarakstot kādas standarta opcijas vajadzīgas interneta veikalā un tad konkretizējot specifiku. Piemēram, ja plānota pārdošana starptautiskā mērogā, tad iespējams Jūsu e-komercijas vietnē būs nepieciešamas vairākas valūtas un valūtu pārslēdzējs un kā arī vairākas valodas un dažādi nodokļu aprēķināšanas veidi, piemēram (EU un ārpus EU). Sarakstā arī atzīmējiet kādas opcijas nav obligātas, bet labprāt vēlētos, jo tad tās var ieplānot izstrādāt nākotnē vai arī kādu no tām izstrādāt uzreiz,ja tas atbildīs budžetam, ko esiet atvēlējuši mājas lapas izstrādes izmaksām.

  Adaptīvs (responsīvs) interneta veikala dizains

  Mūsdienīgs e-veikals nevar iztikt bez adaptīva dizaina, kas pielāgots dažādu ekrānu izmēriem – it sevišķi mobilajām ierīcēm, jo mūsdienās liela daļa pirkumu tiek veikti tieši izmantojot mobilās ierīces – viedtālruņus. Mēs veidojam interneta veikalus, kas ir pielāgoti gan Desktop, gan mobilajām ierīcēm, lai Jūsu klienti varētu veikt pasūtījumus ērtā veidā, lai arī, ku viņi atrastos, vai darbā pie galddatora vai sēžot mājaās dīvānā no klēpjdatora, vai pludmalē no mobilā telefona.

  SEO optimizācija interneta veikalam

  Interneta veikaliem it sevišķi ir būtisks SEO (optimizācija tādiem meklētājservisiem kā Google), lai Jūsu potenicālie klienti varētu atrast Jūsu produktus Googpe un citos meklētājos. Apmeklētāji, kas nonāk interneta veikalā no Google meklēšanas rezultātiem, ir meklējuši konkrētus produktus, kas nozīmē to,ka ir augsta iespējamība, ka tiks veikts pirkums. Jāņem vērā, ka SEO optimizācija ir atsevišķs pakalpojums par atsevišķu samaksu. Izstrādājot interneta veikalu, var iekļaut SEO pamatlietas un izstrādāt veikalu atbilstoši SEO labajai praksei un vispārējām vadlīnijām, taču jāņem vērā,ka tās ir pamatlietas un, ja Jūsu e-veikals darbojas jomā,kurā ir daudz konkurentu internetā, tad SEO nepietiks vien ar SEO pamatlietoām, bet būs nepieciešams ilgtermiņa plāns un SEO stratēģija, lai apsteigtu Jūsu konkurentus Google meklēšanas rezultātos un nokļūtu meklēšanas rezultātu TOP augšpusē.

  Interneta veikala ātrums

  Interneta veikala ātrums ir svarīgs gan priekš SEO, gan priekš lietotājiem, kas apmeklēs Jūsu mājas lapu. Ja lapa neielādēsies pāris sekunžu laikā, tad lietotājs var pamest lapu, nemaz neaplūkojis produktus ko pārdodad, nemaz nerunājot par pirkumu veikšanu. Lapas ātrums ir vēl viena lieta par,ko svarīgi atcerēties un pārrunāt ar interneta veikala izstrādātāju pirms interneta veikala izveides.

  Integrācijas​ interneta veikalā

  Interneta veikalu izstrādē  neatņemamam sastāvdaļa ir dažādas integrācijas, piemēram, ar maksājumu sistēmām, piegādes pakalpojumu sniedzējiem, CRM, ERP un citām sistēmām. Mēs nodrošinām interneta veikalu integrāciju ar dažnedažādākajām sistēmām, atbilstoši Jūsu vēlmēm un biznesa vajadzībām. Pirms interneta veikala izstrādes ieteicams apdomāt ar kādiem piegādes pakalpojumu sniedzējiem izvēlēsieties sadarboties un slēgt sadarbības līgumus un kādas apmaksas metodes būs pieejamams Jūsu interneta veikalā. 

  Interneta veikala struktūra

  Pirms interneta veikala izstrādes izdomājiet un sarakstiet cik un kādas produktu kategorijas un produkti būs Jūsu interneta veikalā. Tas palīdzēs izstrādātājam izveidot peimērotu saita struktūru un saprast kādi servera resursi nepieciešami interneta vikala optimālai darbībai. 

  Produktu attēli interneta veikalā

  Produktu attēli interneta veikalā ir ļoti svarīgi, jo klientam nav iespējas aptaustīt un redzēt produktu dzīvē pirms pirkuma veikšanas. Kvalitatīvi produktu attēli un/vai video var palielināt Jūsu ieņēmumus un veicināt Jūsu interneta veikala apmeklētāju kļūt par klientu un veikt pirmumu tieši pie Jums, nevis pie Jūsu konkurenta. Svarīgi saprast no kurienes Jūs ņemsiet attēlus, vai produktu attēli jāfotografē priekš interneta veikala un jāveic fotosesija, vai,ja  pārdodat citu ražotāju produktus, ņemsiet produktu attēlus no rāžotāja vai izplatītāja. Ideālā gadījumā vislabāk veikt produktu fotosesiju vai attēlu digitālu apstrādi tā,lai produktu atēli Jūsu interneta veikalā būtu unikāli visā internetā, jo tas var ļoti palīdzēt SEO, kā arī padara Jūs atšķirīgus no konkurentiem, gadījumā,ja tirgojat identiskus produktus.

  Iegūstiet savu jauno interneta veikalu jau tūlīt! Aizpildiet pieteikumu un saņemiet atbildi 24 stundu laikā!

  6 soļi interneta veikala izstrādes projekta sagatavošanai​

  1

  Klienta vajadzību izzināšana

  Pirms interneta veikala izstrādes uzsākšanas, mēs uzklausām Jūsu vajadzības un dodam savus ieteikumus, balsoties uz pieredzi, lai nodrošinātu došanos pareizajā virzienā. Un sniedzam atbildes uz Jūs interesējošiem jautājumiem, kā arī iepazīstinām ar sadarbības nosacījumiem.

  2

  Biznesa mērķu noskaidrošana

  Nākamais solis ir Jūsu online biznesa mērķu noskaidrošana. Kādos apjomos plānojat pārdot?kas būs Jūsu mērķauditorija?Kādēļ vēlaties pārdot online?Kā plānojat piesaistīt jaunus klientus?Vai pārdosiet tikai lokāli vai arī uz citām valstīm? Vai klienti būs uzņēmumi vai/un privātpersonas? u.c.

  3

  Lietotāju pieredze

  Tālāk jāsparot kāda veida pieredzi Jūs vēlaties sniegt saviem e-veikala klientiem. Piemēram, vai būs nepieciešams atlasīt produktus pēc dažādiem atribūtiem - pēc krāsas, izmēriem, svara, lieluma utt., vai nepieciešama produktu salīdzināšanas opcija, vēlmju saraksts, atlaides, kuponi, vienas lapas pasūtījuma noformēšana (checkout) u.c.​

  4

  Pareizās platformas izvēle

  Interneta veikalu izveidei ir pieejami dažādi tehniski risinājumi, dažādas gatavas platformas un dzinēji, kā Woocommerce, Opencart, magento, prestashop, pielāgots no nulles kodā veidots interneta veikals u.c. Svarīgi izvēlēties piemērotāko risinājumus,kas tiek izvēlēts šajā posmā.

  5

  Produktu pievienošas opcijas

  Jāsaprot arī kādā veidā Jūs turpmāk pievienosiet produktus. Vai to darīsiet manuāli vai būs nepieciešams savienojums ar kādu sistēmu automātiskai produktu pievienošanai interneta veikalam (piemēram no noliktavas sistēmas vai xml ). Kā arī jāizrunā kādi attēli tiks izmantoti un no kurienes tiks ņemti produktu attēli un apraksti.​

  6

  Piegādes un apmaksas opcijas

  Nākamajā solī noskaidrosim kādus piegādātājus un apmaksas sistēmas nepieciešams integrēt interneta veikalā un kādi būtu piemērotākie. Varam izveidot integrāciju ar Omniva pakomātiem,kurjeru, Omniva chekout, Paysera maksājumu sistēmu, DPD, Venipak, Latvijas, pastu. UPS,DHL un citiem piegādātājiem. Kā arī apmaksas ar karti, banklinkiem, paypal, bitcoiniem, jebkuras Latvijas bankas maksājumu risinājumu interneta veikalmiem un tūkstošiem citu integrāciju, atbilstoši vajadzībām.​

  Interneta veikalu izstrādes cenas

  Super piedāvājums!

  Pielāgots interneta veikals

  2500 no 2000€ + PVN
  Super piedāvājums!

  Marketplace tipa platforma

  4000€ no 3000€ + PVN