Interneta veikalu izstrāde

Mājaslapu izveide ar pievienoto vērtību
Aizpildi pieteikumu un saņem atbildi dienas laikā!
  Interneta veikals, kas nes peļņu!

   

  Interneta veikala izstrāde no nulles, kā arī Woocommerce, Prestashop, Magento, Opencart un uz citām tehnoloģijām balstītu interneta veikalu izstrāde. Mums ir pieredze dažāda laīmeņa interneta veikalu izstrādē, atradīsim piemērotāko tehnisko risinājumu atbilstoši Jūsu vēlmēm un iespējām.

  Lai interneta veikala darbība būtu veiksmīga un tas nestu Jums peļņu, pirms tā izstrādes jāveic rūpīga analīze un jāizplāno no kā sastāvēs tieši Jūsu interneta veikals un kādas funkcionalitātes un dizains būs piemērotākais tieši Jūsu e-veikala mērķauditorijai. Lai gan līdzīgu produktu mēķauditorijas var būt līdzīgas, nav divu pilnīgi vienādu interneta veikalu – katras e-komercijas vietnes auditorija ir unikāla un ar savām atškirībām. Interneta veikala dizainam un funkcionalitātēm jābūt pielāgotām tā,lai piesaistītu Jums vēlamo mērķauditoriju.

  Izstrādājot interneta veikalu ir jāņem vērā vairāki faktori, tajā skaitā mājas lapas veiktspēja (piemēram, interneta veikala ātrums, pasūtījuma noformēšanas procesi, mērogojamība) un lietotāja pieredze.

  Lai sasniegtu uzstādītos mērķus, e-veikala izveidē jāizvēlas projektam piemēroti līdzekļi un funkcionalitātes. Tam nepieciešamas izpratne par to, kura e-komercijas sistēma būs vispiemērotākā tieši Jūsu interneta veikalam.

  Interneta veikalu izstrāde ir sarežgītāka par vienkāršas mājas lapas izveidi. E-veikalu izstrādē nepietiek tikai ar HTML un CSS. Nepieciešamas sarežģītākas tehnoloģijas, jo interneta veikalam jāspēj pieņemt maksājumi, tajā jābūt iespējai noformēt pasūtījumu, jābūt iespējai izveidot lietotāja profilu (personībo kabinetu), kurā lietotājs var redzēt savu pasūtījumu vēsturi un daudz ko citu.
  Interneta veikala izstrādātāja loma ir būtiska, lai Jūsu online bizness gūtu panākumus. Mājas lapu izstrādātāji var izveidot interneta veikalu, kas būs ar ērtu navigāciju, pievilcīgu dizainu un atbilstošu interfeisu e-veikala apmeklētājiem vai gluži pretēji, izveidot tādu e-veikalu, kas nebūs tas labākais variants. 

  Izstrādājot interneta veikalu, mēs:

  Izveidosim specifikāciju

  Palīdzēsim saprast un izvēlēties, kuras funkcionalitātes būs piemērotākās tieši Jūsu unikālajam interneta veikala izstrādes projektam.

  Mājaslapu izveide ar pievienoto vērtību

  Izstrādāsim dizainu

  Izveidosim funkcionālu un pievilcīgu dizainu.

  Mājaslapu izveide ar pievienoto vērtību

  Izstrādāsim funkcionalitātes

  Iekļausim produktu filtrēšanas, meklēšanas un kārtošanas funkcionalitātes - lai nodrošinātu to, ka e-veikala apmeklētāji varētu ātri, saprotami un ērti atrast viņiem nepieciešamo Jūsu interneta veikalā.

  Mājaslapu izveide ar pievienoto vērtību

  Kas ir svarīgi interneta veikala izstrādē?

  Funkcionalitātes

  Interneta veikalam var būt daudz un dažādas funkcionalitātes. Tās ir atkarīgas no Jūsu online biznesa modeļa, Jūsu e-veikala mērķauditorijas un Jūsu biznesa vajadzībām. Ja esiet nolēmis atvērt savu interneta veikalu, tad pirms tā izstrādes, ieteicams sarakstīt visas “fīčas” jeb opcijas, ko vēlaties redzēt savā interneta veikalā. Vieglākais veids kā sākt ir iet no vispārīgām opcijām uz specifiskām, vispirms sarakstot kādas standarta opcijas vajadzīgas interneta veikalā un tad konkretizējot specifiku. Piemēram, ja plānota pārdošana starptautiskā mērogā, tad iespējams Jūsu e-komercijas vietnē būs nepieciešamas vairākas valūtas un valūtu pārslēdzējs un kā arī vairākas valodas un dažādi nodokļu aprēķināšanas veidi, piemēram (EU un ārpus EU). Sarakstā arī atzīmējiet kādas opcijas nav obligātas, bet labprāt vēlētos, jo tad tās var ieplānot izstrādāt nākotnē vai arī kādu no tām izstrādāt uzreiz,ja tas atbildīs budžetam, ko esiet atvēlējuši mājas lapas izstrādes izmaksām.

  Responsīvs dizains

  Mūsdienīgs e-veikals nevar iztikt bez adaptīva dizaina, kas pielāgots dažādu ekrānu izmēriem – it sevišķi mobilajām ierīcēm, jo mūsdienās liela daļa pirkumu tiek veikti tieši izmantojot mobilās ierīces – viedtālruņus. Mēs veidojam interneta veikalus, kas ir pielāgoti gan Desktop, gan mobilajām ierīcēm, lai Jūsu klienti varētu veikt pasūtījumus ērtā veidā, lai arī, ku viņi atrastos, vai darbā pie galddatora vai sēžot mājaās dīvānā no klēpjdatora, vai pludmalē no mobilā telefona.

  Internetveikala SEO optimizācija

  Interneta veikaliem it sevišķi ir būtisks SEO (optimizācija tādiem meklētājservisiem kā Google), lai Jūsu potenicālie klienti varētu atrast Jūsu produktus Googpe un citos meklētājos. Apmeklētāji, kas nonāk interneta veikalā no Google meklēšanas rezultātiem, ir meklējuši konkrētus produktus, kas nozīmē to,ka ir augsta iespējamība, ka tiks veikts pirkums. Jāņem vērā, ka SEO optimizācija ir atsevišķs pakalpojums par atsevišķu samaksu. Izstrādājot interneta veikalu, var iekļaut SEO pamatlietas un izstrādāt veikalu atbilstoši SEO labajai praksei un vispārējām vadlīnijām, taču jāņem vērā,ka tās ir pamatlietas un, ja Jūsu e-veikals darbojas jomā,kurā ir daudz konkurentu internetā, tad SEO nepietiks vien ar SEO pamatlietoām, bet būs nepieciešams ilgtermiņa plāns un SEO stratēģija, lai apsteigtu Jūsu konkurentus Google meklēšanas rezultātos un nokļūtu meklēšanas rezultātu TOP augšpusē.

  Internetveikala SEO optimizācija

  Interneta veikala ātrums ir svarīgs gan priekš SEO, gan priekš lietotājiem, kas apmeklēs Jūsu mājas lapu. Ja lapa neielādēsies pāris sekunžu laikā, tad lietotājs var pamest lapu, nemaz neaplūkojis produktus ko pārdodad, nemaz nerunājot par pirkumu veikšanu. Lapas ātrums ir vēl viena lieta par,ko svarīgi atcerēties un pārrunāt ar interneta veikala izstrādātāju pirms interneta veikala izveides.

  Integrācijas

  Interneta veikalu izstrādē  neatņemamam sastāvdaļa ir dažādas integrācijas, piemēram, ar maksājumu sistēmām, piegādes pakalpojumu sniedzējiem, CRM, ERP un citām sistēmām. Mēs nodrošinām interneta veikalu integrāciju ar dažnedažādākajām sistēmām, atbilstoši Jūsu vēlmēm un biznesa vajadzībām. Pirms interneta veikala izstrādes ieteicams apdomāt ar kādiem piegādes pakalpojumu sniedzējiem izvēlēsieties sadarboties un slēgt sadarbības līgumus un kādas apmaksas metodes būs pieejamams Jūsu interneta veikalā. 

  Produktu kategorijas

  Pirms interneta veikala izstrādes izdomājiet un sarakstiet cik un kādas produktu kategorijas un produkti būs Jūsu interneta veikalā. Tas palīdzēs izstrādātājam izveidot piemērotu saita struktūru un saprast kādi servera resursi nepieciešami interneta vikala optimālai darbībai. 

  Produktu attēli

  Produktu attēli interneta veikalā ir ļoti svarīgi, jo klientam nav iespējas aptaustīt un redzēt produktu dzīvē pirms pirkuma veikšanas. Kvalitatīvi produktu attēli un/vai video var palielināt Jūsu ieņēmumus un veicināt Jūsu interneta veikala apmeklētāju kļūt par klientu un veikt pirmumu tieši pie Jums, nevis pie Jūsu konkurenta. Svarīgi saprast no kurienes Jūs ņemsiet attēlus, vai produktu attēli jāfotografē priekš interneta veikala un jāveic fotosesija, vai,ja  pārdodat citu ražotāju produktus, ņemsiet produktu attēlus no rāžotāja vai izplatītāja. Ideālā gadījumā vislabāk veikt produktu fotosesiju vai attēlu digitālu apstrādi tā,lai produktu atēli Jūsu interneta veikalā būtu unikāli visā internetā, jo tas var ļoti palīdzēt SEO, kā arī padara Jūs atšķirīgus no konkurentiem, gadījumā,ja tirgojat identiskus produktus.