SEO optimizācija

Mājaslapu izveide ar pievienoto vērtību
Aizpildi pieteikumu un saņem atbildi dienas laikā!
  Uzlabosim Jūsu mājaslapas redzamību Google meklēšanas rezultātos!

  Mums ir pieredze SEO optimizācijā, ko pierāda tas, ka Jūs taču atradāt mūs tieši Google meklēšanas rezultātos, vai ne? 
  SEO optimizācija var uzlabot Jūsu mājaslapas pārdošanas apjomus, lapas apmeklētību un pozīcijas dabiskajos meklēšanas rezultātos (SERP).

  Kad mājaslapai var būt nepieciešams SEO?

  Jūsu mājaslapa nav atrodama

  Ja Jūsu mājaslapai ir grūtības nokļūt meklēšanas rezultātu augšgalā tādās meklētājprogrammās kā Google, Bing un Yandex. Kā rezultātā Jūsu potenicālie klienti atrod nevis Jūsu, bet Jūsu konkurentu mājaslapas.

  Mājaslapu izveide ar pievienoto vērtību

  Neprofesionāli veikts SEO iepriekš

  Pašreizējais SEO, kas veikts Jūsu mājaslapā, nesniedz vēlamo rezultātu.

  Mājaslapu izveide ar pievienoto vērtību

  Nepietiekoša apmeklētāju plūsma

  Jūsu mājaslapas struktūra, kods un saturs nav pielāgots, lai sasniegtu maksimālo efektivitāti un nodrošinātu apmeklētāju plūsmu.

  Mājaslapu izveide ar pievienoto vērtību

  Vairāk kā 10 gadu pieredze SEO

  Sadarbojoties, mums ir svarīgi izprast Jūsu biznesu un mērķus, lai mēs varētu Jums piedāvāt labākos SEO pakalpojumus Latvijā. Mēs sekojam līdzi visām aktualitātēm SEO jomā un sniedzam vismodernākās stratēģijas un inovatīvas digitālā mārketinga stratēģijas, lai sasniegtu Jūsu uzņēmējdarbības mērķus interneta vidē. Veicot SEO optimizāciju mājas lapai, mēs veidojam mājaslapas saturu un struktūru tā, lai piesaistītu atbilstošo mērķauditoriju un novirzītu to uz Jūsu mājaslapu. Kā arī virzītu lapas apmeklētājus izpildīt noteiktus mēŗkus mājaslapā.

  Dažas no būtiskākajām SEO optimizācijas sastāvdaļām

  Saprotams tīmekļa dizains

  Atbilstoši SEO, Jūsu mājaslapas apmeklētājiem jāiegūst vajadzīgā informācija ātri un vienkārši. Protams, formai jābūt pievilcīgai, bet vienlaicīgi dizainam jābūt vienkāršam, saprotamam un vēlams, lai tas nenovērš uzmanību no satura. Protams, šeit ļoti atkarīgs no biznesa sfēras, radošajās nozarēs dizains var būt pat ļoti kreatīvs.

  Atslēgas vārdi

  SEO optimizācija iekļauj atslēgas vārdu izpēti un pievienošanu metadatos, apraksta laukos, virsrakstos un pamattekstā. Tas palīdz meklētājprogrammām saprast par ko ir mājas lapa.

  Saites

  Iekšējo saišu veidošana starp mājaslapas sadaļām un ārējo saišu veidošana uz mājaslapu. Saites meklētājservisiem parāda mājas lapas sadaļu un pašas mājas lapas nozīmīgumu.

  Aicinājumi uz darbību (CTA)

  Mājaslapas izstrāde vai pārveide tā, lai mudinātu apmeklētājus veikt konkrētas darbības – zvanīt, pirkt, pieteikties vizītei, pieteikties jaunumiem utt.

  Pieņemiet pareizo lēmumu īstā seo partnera izvēlē

  Šajā konkurējošajā pasaulē Jūsu mājas lapas SEO rezultāti var nospēlēt ļoti būtisku lomu. Tā kā internets ir pārblīvēts ar mājaslapām, nav tik vienkārši nokļūt un tikt pamanītam Google meklēšanas rezultātu pirmajā lapā.

  Tādēļ ir svarīgi izvēlēties kompetentu un zinošu partneri mājas lapas SEO optimizācijā. Mūsu SEO eksperti zina pareizos veidus, kā sasniegt labus rezultātus SEO un iegūtu lielāku un kvalitatīvāku organisko datuplūsmu uz Jūsu mājas lapu.