WooCommerce interneta veikalu izstrāde

Mājaslapu izveide ar pievienoto vērtību
Aizpildi pieteikumu un saņem atbildi dienas laikā!
  Mūsu speciālisti ir pieredzējuši Woocommerce izstrādātāji ar lielu pieredzi dažāda līmeņa web projektu izveidē.

  Interneta veikala galvenais mērķis ir pārdot. Veidojot interneta veikalus, mēs pievēršam būtisku lomu tam, lai tie būtu maksimāli draudzīgi un ērti lietotājiem un veicinātu pārdošanu.

  Kas ir WooCommerce?

  WooCommerce ir atvērtā koda e-komercijas spraudnis jeb plugins, ko izmanto WordPress mājas lapā, lai pievienotu interneta veikala funkcionalitāti. Woocommerce var izmantot gan maziem, gan lieliem interneta veikaliem. Vairāk kā 30% no visiem interneta veikaliem pasaulē, veidoti ar Woocommerce palīdzību, un tā popularitāte mūsdienās aizvien aug.

  Kādēļ izvēlēties WooCommerce?

  Jūs varēsiet pilnībā pārvaldīt Woocommerce interneta veikala saturu:

  Lietotāju apmācības

  Pēc interneta veikala izstrādes mēs veiksim apmācību Jūsu uzņēmuma darbiniekam par interneta veikala administrēšanu. Kā arī, protams, Jūs varēsiet vērsties pie mums pēc palīdzības, ja tā būs nepieciešama saistībā ar izmaiņu veikšanu Jūsu mājas lapā.

  Pasūtījumu administrēšanas iespējas

  Jūs varēsiet uzstādīt dažādus pasūtījuma statusus, kā piemēram,  “apstrādē”, “izpildīts” u.c. Iespējams izveidot arī pielāgotus pasūtījuma izpildes statusus. Par katru pasūtījumu Jūs saņemsiet ziņu uz e-pastu, kā arī tos varēsiet redzēt satura administrācijas panelī. Kā arī ģenerēt atskaites par pārdošanas rezultātiem.

  Ērta pasūtījumu un produktu pārvaldīšana

  Satura pārvaldības panelī Jums būs pieejama informācija par visiem klientiem, kas veikuši pirkumus un/vai reģistrējušies Jūsu Woocommerce interneta veikalā.  Kā arī informācija par klientu veiktajiem pirkumiem. Iespēja izsūtīt jaunumus klientu bāzei. Katrs klients,kas veic pirkumu saņem pasūtījuma apstiprinājumu uz e-pastu. Klientiem ir iespēja iegādāties preces reģistrējoties un izveidojot profilu, vai kā viesim, bez reģistrēšanās.