WooCommerce interneta veikalu izstrāde

Profesionāla Woocommerce e-komercijas vietņu un Woocommerce interneta veikalu izstrāde.

Aizpildiet pieteikumu un saņemiet WooCommerce izstrādes piedāvājumu tuvākajā laikā!

  WooCommerce interneta veikali, kas radīti, lai pārdotu

  Mūsu speciālisti ir pieredzējuši Woocommerce izstrādātāji ar lielu pieredzi dažāda līmeņa web projektu izveidē. Interneta veikala galvenais mērķis ir pārdot. Veidojot interneta veikalus, mēs pievēršam būtisku lomu tam, lai tie būtu maksimāli draudzīgi un ērti lietotājiem un veicinātu pārdošanu.

  Kas ir WooCommerce?

  WooCommerce ir atvērtā koda e-komercijas spraudnis jeb plugins, ko izmanto WordPress mājas lapā, lai pievienotu interneta veikala funkcionalitāti. Woocommerce var izmantot gan maziem, gan lieliem interneta veikaliem. Vairāk kā 30% no visiem interneta veikaliem pasaulē, veidoti ar Woocommerce palīdzību, un tā popularitāte mūsdienās aizvien aug.

  Satura pārvaldība​ WooCommerce interneta veikalā

  Jūs varēsiet pilnībā pārvaldīt Woocommerce interneta veikala saturu:

  Pēc interneta veikala izstrādes mēs veiksim apmācību Jūsu uzņēmuma darbiniekam par interneta veikala administrēšanu. Kā arī, protams, Jūs varēsiet vērsties pie mums pēc palīdzības, ja tā būs nepieciešama saistībā ar izmaiņu veikšanu Jūsu mājas lapā.

  Klientu atsauksmes

  Paldies majaslapuizveide.lv par super vieglo sadarbību mājaslapas izstrdes laikā un izveidoto apmācību portāla izveidi maniem online kursiem! Tagad man vairs nav jāizmanto kādas citas mājaslapas, kursu realizēšanai.

  M. Zaļkalna Mārketinga speciāliste

  Tiešām milzīgs paldies Jums par ieguldīto laiku un tik detalizētu izpēti un par sniegtajmām atbildēm! Vēlos atzīmēt Jūsu pretim nākšanu un profesionalitāti. Sadarbība bija veiksmīga, viegla un gala produkts ir ļoti kvalitatīvs.

  K.Belēvičs Uzņēmuma vadītājs

  Pateicoties Jums mūsu mājaslapa ir pirmajā vietā Googlē pēc vairāk nekā 10 mums būtiskiem atslēgvārdiem. paldies par sadarbību!

  A. Pētersons Vadītājs

  Paldies par tik ātru un profesionālu mūsu mājaslapas problēmu novēršanu. Bijām vērsušies iepriekš pie citiem izstrādātājiem, taču neviens nevarēja palīdzēt, līdz vērsāmies pie Jums un viss tika atrisināts pāris dienu laikā.

  P. Vilce Projektu vadītājs

  Pēc mājaslapas dizaina pārveides, ko veica mājaslapuizveide.lv speciālists, mūsu mājaslapa burtiski lido. Un konversiju skaits ir palielinājies 2,7 reizes. Ieguldījums tik tiešām bija tā vērts!

  R. Muceniece Projektu vadītājs

   Iegūstiet savu jauno mājslapu jau tūlīt! Aizpildiet pieteikumu un saņemiet atbildi 24 stundu laikā!

   Pasūtījumu pārvaldība WooCommerce interneta veikalā

   Jūs varēsiet uzstādīt dažādus pasūtījuma statusus, kā piemēram,  “apstrādē”, “izpildīts” u.c. Iespējams izveidot arī pielāgotus pasūtījuma izpildes statusus. Par katru pasūtījumu Jūs saņemsiet ziņu uz e-pastu, kā arī tos varēsiet redzēt satura administrācijas panelī. Kā arī ģenerēt atskaites par pārdošanas rezultātiem.

   Klientu pārvaldība WooCommerce interneta veikalā

   Satura pārvaldības panelī Jums būs pieejama informācija par visiem klientiem, kas veikuši pirkumus un/vai reģistrējušies Jūsu Woocommerce interneta veikalā.  Kā arī informācija par klientu veiktajiem pirkumiem. Iespēja izsūtīt jaunumus klientu bāzei.

   Katrs klients,kas veic pirkumu saņem pasūtījuma apstiprinājumu uz e-pastu.

   Klientiem ir iespēja iegādāties preces reģistrējoties un izveidojot profilu, vai kā viesim, bez reģistrēšanās.

   WooCommerce interneta veikalu cenas

   Akcija

   Interneta veikals

   2500€ no 2000€ + PVN
   Akcija

   Marketplace tipa platforma

   4000€ no 3000€ + PVN